INETSERVIS

Najlepsze gry 2023 roku – przegląd najbardziej wyczekiwanych premier na różne platformy

wybor gier

Każdy nowy rok to czas na nowe gry. W 2023 roku fani gier będą mieli wiele powodów do radości, ponieważ zapowiedziane są wiele wyczekiwanych premier. W tym artykule przedstawimy najciekawsze gry, które pojawią się na różnych platformach w 2023 roku.

Jaka gra jest najpopularniejsza w 2023?

Na pewno jedną z najbardziej oczekiwanych gier w 2023 roku jest „The Elder Scrolls VI” – kolejna odsłona popularnej serii RPG. Studio Bethesda poinformowało, że praca nad grą trwa w najlepsze, a fani mogą spodziewać się nie tylko nowych lokacji, ale również poprawionej grafiki i jeszcze bardziej rozbudowanego świata.

Kolejną grą, która z pewnością zyska wielu fanów, jest „God of War: Ragnarok” – kontynuacja hitowej gry akcji wydanej w 2018 roku. Fabuła gry skupia się na perypetiach głównego bohatera, Kratosa, który wraz ze swoim synem Atreusem musi stawić czoła nordyckim bogom.

Jakie gry wyjdą w 2023?

Na kolejne gry z serii „Assassin’s Creed” nie trzeba będzie długo czekać, ponieważ zapowiedziane są dwie nowe odsłony. Pierwsza z nich to „Assassin’s Creed: Eclipse” – gra, która ma się skupić na kulturze i historii starożytnego Egiptu. Druga to „Assassin’s Creed: Dynasty” – gra, której akcja toczy się w czasach dynastii Tang w Chinach.

W 2023 roku premierę będzie miał również „Gotham Knights” – gra akcji, której fabuła skupia się na losach superbohaterów z Gotham City. Gracz będzie mógł wcielić się w jednego z czterech bohaterów: Nightwinga, Robina, Batgirl czy Red Hooda i przemierzać miasto w poszukiwaniu przestępców.

Kolejną ciekawą premierą będzie „Starfield” – gra RPG osadzona w kosmosie. Twórcy zapowiadają, że gracz będzie miał możliwość eksploracji niezliczonych planet, odkrywania tajemnic kosmicznych i walki z niebezpieczeństwami, które czyhają w przestrzeni kosmicznej.

Podsumowanie

2023 rok zapowiada się bardzo obiecująco pod względem premier gier. Wśród najbardziej oczekiwanych gier są „The Elder Scrolls VI”, „God of War: Ragnarok”, „Assassin’s Creed: Eclipse”, „Assassin’s Creed: Dynasty”, „Gotham Knights”, „Starfield” i wiele innych. Gracze na pewno nie będą mieli czasu na nudę.